Top5bg.com

Menu
  • Начало
  • Забавни
  • Животни
  • Здраве
  • Пътуване
  • Спорт

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Home
Новини
Поклон: Тъжна вест помрачи първия учебен ден: Почина емблематичен директор
Новини

Поклон: Тъжна вест помрачи първия учебен ден: Почина емблематичен директор

top5 15.09.2023

Кадър Професионалната гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“

Цялата професионална кариера на Веселин Пъйнев преминава в Професионалната гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“

В навечерието на първия учебен ден ни напусна бившият дългогодишен директор на Професионалната гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“ – Веселин Пъйнев, предаде Флагман.

По повод тъжната вест кметът Димитър Николов изказва съболезнования към неговото семейство, близките и приятелите.

 

 

„Веселин Пъйнев е едно голямо име с висок и съществен принос за образованието в Бургас.

Дългогодишният му професионален път бе посветен изцяло на образователните и научни успехи на няколко поколения бургаски граждани. Затова и до последно бе обичан и уважаван еднакво както от бившите си ученици, така и от колегите си.

Под неговото вещо ръководство се формираха изключителни професионалисти в различни сфери на живота. Неговият принос за образованието и обществеността в Бургас никога няма да бъде забравен. Поклон пред светлата му памет!“.

Цялата професионална кариера на Веселин Пъйнев преминава в Професионалната гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“. Той започва като учител по български език и литература в Строителния техникум.

Преминава през длъжността заместник-директор по учебната дейност и директор. Ръководи техникума, станал впоследствие професионална гимназия, 35 години – до пенсионирането си през 2016 г.

През целия си път като учител и ръководител се посвещава на каузата – да издигне имиджа на училището, то да бъде пример за отлична професионална подготовка, място, в което учениците са подкрепени да развиват своите спортни и други таланти.

Носител е на почетния знак на гимназията – златен „Кольо Фичето“.

Материалът Поклон: Тъжна вест помрачи първия учебен ден: Почина емблематичен директор е публикуван за пръв път на Единна България.

Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Равносметката след 1 декември: Мирен протест, последван от сблъсъци с полиция, палежи, задържани и пострадали
Многохилядни протести в София и редица градове в страната белязаха …

Равносметката след 1 декември: Мирен протест, последван от сблъсъци с полиция, палежи, задържани и пострадали

Извънредно: Страшна заплаха долетя от Иран
Иранската информационна агенция Fars публикува изявление на Иранския революционен гвардейски …

Извънредно: Страшна заплаха долетя от Иран

About The Author

top5

Може да те интересува

Може да те интересува

Последни публикации

  • Магията на малките пространства: 10 идеи за стилен и уютен дом
  • Майсторски тайни от миналото: 10 изпитани трика, които ще ви спасят при ремонта
  • Невероятната сила на тялото: 10 любопитни истини за нашите мускули
  • Тайните на женското желание: 10-те най-разпространени сексуални фантазии, които всяка дама пази
  • Casio Edifice: Символ на мъжкия стил и технологичното съвършенство

Категории

  • –
  • Вкусно
  • Животни
  • Забавни
  • Здраве
  • Истории
  • Клюки
  • Новини
  • Полезни съвети
  • Пътуване
  • Спорт
  • Странни
  • Технологии
  • Факти
  • Хора
  • Хороскоп

Спонсорирано

Top5bg.com

Топ 5 класации за всичко.
Copyright © 2026 Top5bg.com