Top5bg.com

Menu
  • Начало
  • Забавни
  • Животни
  • Здраве
  • Пътуване
  • Спорт

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Home
Новини
За БългарияРадев: Лъгаха, че няма да има поскъпване. Лъжат, че няма пряка заплаха и проблем за България след ударите срещу Иран
Новини

За БългарияРадев: Лъгаха, че няма да има поскъпване. Лъжат, че няма пряка заплаха и проблем за България след ударите срещу Иран

top5 10.03.2026

Миналата година ни лъгаха, че няма да има поскъпване с еврото. Сега ни лъжат, че няма пряка заплаха и проблем за България след ударите срещу Иран. Това каза Румен Радев, лидер на формацията „Прогресивна България“.

„Правителството трябва да си извади главата от пясъка и откровено да признае, че ни очакват нелеки изпитания. Домакинствата вече изнемогват след сметките от първите два месеца. Малкият бизнес изнемогва. Правителството трябва да разгледа какви са реалните запаси от суров петрол, горива и газ“, добави той, предаде БТВ.
Според него кабинетът трябва да проследи всички количества и ценообразуването на електроенергията от производителя до крайния потребител.

„Надявам се Г-7 да освободят резерви, за да минимизира кризата с цените на петрола. Прерогатив на Илияна Йотова е свикването на Консултативен съвет за национална сигурност. Преди това изпълнителната власт трябва да направи анализ“.
„Тази едностранна интервенция без мандат на ООН, опитът показва, води до ескалация и до дълготрайна нестабилност. Ние вече сме жертва. Европа е най-голямата жертва. Инфлацията тръгна нагоре, има риск от тероризъм“, коментира още Румен Радев.
Лидерът на „Прогресивна България“ обясни, че военната ни модернизация се е забавила, а сега разчитаме на съседните държави.
„Най-шумните в искането да представя листите, ами къде са техните листи? Вече заявих, че ние ще спазим законовия срок, в който ще представим и листите, и програмата“, коментира Радев относно предстоящата предизборна кампания.
„Не съм се крил. Ще участвам в листите. Ще бъда в парламента, а не от дивана“, каза още той.

Материалът За БългарияРадев: Лъгаха, че няма да има поскъпване. Лъжат, че няма пряка заплаха и проблем за България след ударите срещу Иран е публикуван за пръв път на Единна България.

Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Изхвърлят Карбовски от Би Ти Ви заради с Мегз
Би Ти Ви  e отказала да поднови договора на Мартин …

Изхвърлят Карбовски от Би Ти Ви заради с Мегз

Разтърсващо! 5-годишно момче, болно от рак си направи само некролог и го даде на родителите си
От всички ужасни неща, които съществуват в света, малцина са …

Разтърсващо! 5-годишно момче, болно от рак си направи само некролог и го даде на родителите си

About The Author

top5

Може да те интересува

Може да те интересува

Последни публикации

  • Магията на малките пространства: 10 идеи за стилен и уютен дом
  • Майсторски тайни от миналото: 10 изпитани трика, които ще ви спасят при ремонта
  • Невероятната сила на тялото: 10 любопитни истини за нашите мускули
  • Тайните на женското желание: 10-те най-разпространени сексуални фантазии, които всяка дама пази
  • Casio Edifice: Символ на мъжкия стил и технологичното съвършенство

Категории

  • –
  • Вкусно
  • Животни
  • Забавни
  • Здраве
  • Истории
  • Клюки
  • Новини
  • Полезни съвети
  • Пътуване
  • Спорт
  • Странни
  • Технологии
  • Факти
  • Хора
  • Хороскоп

Спонсорирано

Top5bg.com

Топ 5 класации за всичко.
Copyright © 2026 Top5bg.com